Започнете ја вашата приказна, со нас
previous arrow
next arrow
Slider

Акција

Најново

За Нас

Димима е компанија која повеќе од 10 години го гради и издигнува брендот LOCO CROCO.
Поседуваме 4 продавници во различни делови на Скопје и магацин за големопродажба.
Ја следиме идејата за создавање продажни салони во кои секое семејтво ќе најде буквално се што е потребно за своето дете по прифатливи цени. Нудиме огромен асортиман на производи за да им излеземе во пресрет на сите родители кои имаат потреба да најдат се на едно место.
Увезуваме и продаваме играчки за секоја возраст.
Нудиме огромен избор на трицикли, велосипеди за деца, тротинети, автомобили на акумулатор.
Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема и сакаме да потенцираме дека LOCO CROCO изгради свој бренд на детски седиштата за во автомобил , трицикли и детски колички кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.
Увезуваме и нудиме облека за секоја детска возраст и постелнини за бебешки креветчиња со висок квалитет.
Понудата ја шириме во соработка со други познати брендови на нашиот пазар за да опфатиме многу категории на производи неопходни за секоја жена и мајка.

Контакт
Продавници

Продавница1

  Кисела вода, ул. Народни херои, бр. 2, блиску до домот за слепи лица, спротивно од задната страна на Жито маркет.

02/2778 998

Продавница 2:

  Илинден, ул. 9, бб. Меѓу спортската сала и градинката

   02/307 9997

Продавница 3:

  Ѓорче Петров, ул. Шидска бр.2а, спротивно од маркетот Тинекс, веднаш зад автобуската станица во правец на СП Планет.

02/20 60 888

Продавница 4:

    Бутел 2, ул.Христијан Тодоровски Карпош, бр.92, спротивно од некогашно Тедико, во сината зграда на нотаротм блиску до Тутунска Банка.

  02/26 55 499