Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Хранилки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Хранилка Luna

  Хранилка Luna

  Luna е една од најпродаваните хранилки на нашиот пазар. Има меко седиште од материјал кој лесно се чисти и седиште кое може да се постави во 6 позиции по висина. Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби. Многу лесно се склопува и не зафаќа многу простор, а исто така лесно може да се трансформира во удобно ниско столче.
  ден 2.990,00 со ддв.
  Слика на Хранилка LUNA mini

  Хранилка LUNA mini

  Luna е една од најпродаваните хранилки на нашиот пазар. Има меко седиште од материјал кој лесно се чисти и седиште кое може да се постави во 6 позиции по висина. Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби. Многу лесно се склопува и не зафаќа многу простор, а исто така лесно може да се трансформира во удобно ниско столче.
  ден 1.990,00 со ддв.