Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Автомобил на акумулатор Volkswagen touareg

  Бренд: Loco Croco
  Забава за вас и вашето дете. Автомобил на акумулатор кој можете вие да го контролирате преку далечинскиот управувач или да го препуштите управувањето на детето од својот волан. Автомобилот има и приклучоци за музика и мемориски картички, преку кои истовремено ќе можете да ја слушате и заедничката омилена музика.
  Шифра: 30543
  ден 18.490,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • EVA гуми.
  • Безбедносен појас на седиштето.
  • Музика,MP3 и SD приклучок.
  • Led светла.
  • Далечински управувач.
  • Мотор 2x350W.
  • 3 брзини.
  • Вратите се отвараат.
  • Батерија 1x12V/A.
  • Димензии на автомобилот:105x54x50 cm

  (avtomobil) (kola) (akumulator)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ