Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Адаптер за WC шоља ХИПО

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 550001
  ден 460,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Достапно во 4 бои:беж, минт,розев и сина.
  • Нокширчето е за 18 + месечна возраст.
  • Универзален адаптер за WC шоља.
  • Димензии на адаптер: 40x29x12cm.

  (adapter)(univerzalen)(boi)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Достапно во 4 бои:беж, минт,розев и сина.
  • Нокширчето е за 18 + месечна возраст.
  • Универзален адаптер за WC шоља.
  • Димензии на адаптер: 40x29x12cm.

  (adapter)(univerzalen)(boi)

  Ознаки за производ