Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Акциски производи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Kреветче Kikka Boo - Dessine Moi

  Kреветче Kikka Boo - Dessine Moi

  Креветчето обезбедува целосна удобност и добар сон на вашето дете.Креветчето е компактно удобно и безбедно за детето.
  ден 7.990,00 со ддв. ден 6.390,00 со ддв.
  Слика на Nip - Ножички

  Nip - Ножички

  За безбедно сечење на ноктите
  ден 225,00 со ддв. ден 190,00 со ддв.
  Слика на Nip - Сад за млеко во прав

  Nip - Сад за млеко во прав

  Идеално за патување
  ден 255,00 со ддв. ден 220,00 со ддв.
  Слика на Nip - Четка за шишиња 2 во 1

  Nip - Четка за шишиња 2 во 1

  ден 320,00 со ддв. ден 270,00 со ддв.
  Слика на Nip - Шише со широк отвор 270ml First Moments

  Nip - Шише со широк отвор 270ml First Moments

  За идеален почеток: Шишињата на nip firstmoments со широк отвор и силиконска цуцла. Округлиот облик и широкиот отвор ја копират мајчината града што му овозможува на новороденчето природна сензација на пиење. • Широкиот отвор на шишето не е само за лесно чистење и полнење, но исто така може да се искористи како диспанзер за млеко, овошје или грицки благодарение на капакот за затварање.
  ден 500,00 со ддв. ден 420,00 со ддв.
  Слика на NIP Cherry - Лажалка цуцла каучук

  NIP Cherry - Лажалка цуцла каучук

  ден 155,00 со ддв. ден 130,00 со ддв.
  Слика на Автомобил на акумулатор - BMW X6M

  Автомобил на акумулатор - BMW X6M

  ден 22.990,00 со ддв. ден 19.590,00 со ддв.
  Слика на Автомобил на акумулатор - Mercedes GLC

  Автомобил на акумулатор - Mercedes GLC

  ден 15.490,00 со ддв. ден 13.190,00 со ддв.
  Слика на Бебешко воланче

  Бебешко воланче

  ден 450,00 со ддв. ден 360,00 со ддв.
  Слика на Бебифон Kikka Boo - Linit

  Бебифон Kikka Boo - Linit

  ден 2.390,00 со ддв. ден 1.990,00 со ддв.
  Слика на Глодалка слонче

  Глодалка слонче

  ден 170,00 со ддв. ден 140,00 со ддв.
  Слика на Држач за телефон за седиште на автомобил

  Држач за телефон за седиште на автомобил

  ден 250,00 со ддв. ден 200,00 со ддв.
  Слика на Држач за цуцла со глодалка - Kikka Boo
  Слика на Друштвена игра

  Друштвена игра

  ден 500,00 со ддв. ден 390,00 со ддв.
  Слика на Едукативна патка

  Едукативна патка

  ден 600,00 со ддв. ден 480,00 со ддв.
  Слика на Едукативно пијано ајкула

  Едукативно пијано ајкула

  ден 450,00 со ддв. ден 360,00 со ддв.
  Слика на Количка Loco Croco - Scylla 2 во 1

  Количка Loco Croco - Scylla 2 во 1

  • Наменета за дечиња од самото раѓање до 36 месеци односно до 15 кг. • Просторна и лесна детска количка изработена од лесни материјали кои ќе пружат најголема удобност во сите услови на користење.
  ден 12.690,00 со ддв. ден 10.990,00 со ддв.
  Слика на Корито Kikka Boo - DORI

  Корито Kikka Boo - DORI

  ден 5.380,00 со ддв. ден 4.580,00 со ддв.
  Слика на Кофа со морски свет

  Кофа со морски свет

  ден 400,00 со ддв. ден 340,00 со ддв.
  Слика на Креативен сет за чај

  Креативен сет за чај

  ден 650,00 со ддв. ден 520,00 со ддв.
  Слика на Креветче Kikka Boo - DOLCE SONNO

  Креветче Kikka Boo - DOLCE SONNO

  Креветчето обезбедува целосна удобност и добар сон на вашето дете.Креветчето е компактно удобно и безбедно за детето.
  ден 6.790,00 со ддв. ден 5.390,00 со ддв.
  Слика на Креветче Kikka Boo - Dolce Sonno Plus

  Креветче Kikka Boo - Dolce Sonno Plus

  ден 8.490,00 со ддв. ден 6.790,00 со ддв.
  Слика на Креветче Kikka Boo - Dreamy Вear

  Креветче Kikka Boo - Dreamy Вear

  ден 10.290,00 со ддв. ден 8.190,00 со ддв.
  Слика на Креветче Kikka Boo - Lulu

  Креветче Kikka Boo - Lulu

  Наменето за возраст од 0 до 6 месеци или со тежина до 9 кг.
  ден 8.490,00 со ддв. ден 6.790,00 со ддв.
  Слика на Креветче Kikka Boo - Mam&me

  Креветче Kikka Boo - Mam&me

  ден 5.990,00 со ддв. ден 4.790,00 со ддв.
  Слика на Креветче лулка Kikka Boo - Sway Me

  Креветче лулка Kikka Boo - Sway Me

  ден 15.990,00 со ддв. ден 12.790,00 со ддв.
  Слика на Ламба

  Ламба

  ден 900,00 со ддв. ден 690,00 со ддв.
  Слика на Лизгалка

  Лизгалка

  Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.
  ден 5.200,00 со ддв. ден 4.490,00 со ддв.
  Слика на Организатор за количка

  Организатор за количка

  • Организаторот се приврзува за задниот дел на вашата количка
  ден 780,00 со ддв. ден 660,00 со ддв.
  Слика на Перниче ергономско со мемори пена срце - Kikka Boo

  Перниче ергономско со мемори пена срце - Kikka Boo

  ден 790,00 со ддв. ден 670,00 со ддв.
  Слика на Плишана играчка Амек - Мече со светкави шепи 23цм
  Слика на Плишана играчка Амек - Мече со црвен шал 40 cm.

  Плишана играчка Амек - Мече со црвен шал 40 cm.

  ден 1.250,00 со ддв. ден 1.090,00 со ддв.
  Слика на Плишана играчка Амек - Панда со светки 24 cm

  Плишана играчка Амек - Панда со светки 24 cm

  ден 590,00 со ддв. ден 490,00 со ддв.
  Слика на Плишана играчка Амек - Тропка маче

  Плишана играчка Амек - Тропка маче

  ден 390,00 со ддв. ден 320,00 со ддв.
  Слика на Плишана играчка Амек - Џек Расел беж

  Плишана играчка Амек - Џек Расел беж

  ден 930,00 со ддв. ден 790,00 со ддв.
  Слика на Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Light Show

  Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Light Show

  ден 4.690,00 со ддв. ден 3.990,00 со ддв.
  Слика на Подлога за пресоблекување со појас

  Подлога за пресоблекување со појас

  Со подлогата за пресоблекување со појас менувањето пелена ќе биде побрзо,попрактично и голема помош за мајките.
  ден 2.890,00 со ддв. ден 2.490,00 со ддв.
  Слика на Релаксатор Kikka Boo - STARS

  Релаксатор Kikka Boo - STARS

  Stars релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчињата и малите деца. Неговите нежни вибрации и умерено лулањер ќе го направат вашето бебе како да лета на мек облак. Користи една D батерија и четири 1,5V AAA батерии. - Батериите се купуваат дополнително.
  ден 5.690,00 со ддв. ден 4.890,00 со ддв.
  Слика на Релаксатор Kikka Boo - Twiddle - копирај

  Релаксатор Kikka Boo - Twiddle - копирај

  Еден од најголемите подароци што можете да му ги дадете на вашето дете е дарот на удобност. Релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчиња и мали деца. Целосно безвучен режим кој ќе овозможи лесно и удобно заспивање.
  ден 7.590,00 со ддв. ден 6.490,00 со ддв.
  Слика на Седиште Кikka Boo – Amaro IZOFIX

  Седиште Кikka Boo – Amaro IZOFIX

  Седиште наменето за бебиња од 9 до 36 кг.
  ден 5.890,00 со ддв. ден 5.090,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 155,00 Max: ден 22.990,00
  ден155 ден22990
  • 0-6 месеци
  • 6+ месеци
  • Бувче
  • Мече
  • Сина
  • Розеви
  • Розева
  • Црвена
  • Беж
  • Сива
  • Тиркиз
  • Сина
  • Минт
  • Црна
  • Сива темна
  • Плава
  • Виолетова
  • Тиркизна
  • Виолетов
  • Бела
  • Сива Темно
  • Зелена
  • Светло кафена
  • Жолта
  • Кафена
  • Пиле
  • Маче