Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Акциски производи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Друштвена игра пица

  Друштвена игра пица

  Возбудлива и забавна игра, наредете ја пицата но внимавајте да не го изгуби балансот од раката на пица-мајсторот. Играта се игра со коцка на која има слики со производите кои што треба да се редат на пицата. Победник е оној играч кој ќе ги нареди сите форми на пицата, без таа да падне од раката на пица-мајсторот.
  ден 500,00 со ддв.
  Слика на Едукативен автомобил со микрофон

  Едукативен автомобил со микрофон

  Едукативна играчка за помали дечиња која ќе го задржи вниманието на детето со многубројните звуци.
  ден 520,00 со ддв.
  Слика на Музичка желка

  Музичка желка

  Необична играчка за повеќе возрасти. Желка која се движи и има можност од музички и светлосни сигнали.
  ден 350,00 со ддв.
  Слика на Робот на батерии

  Робот на батерии

  ден 400,00 со ддв.
  Слика на Сет камион продавница

  Сет камион продавница

  • Продавница со голем број продукти и кукла во облик на продавачка.
  ден 850,00 со ддв.
  Слика на Сет миксер

  Сет миксер

  ден 400,00 со ддв.