Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Апарати

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Камера безжична Kikka boo - 24/7

  Камера безжична Kikka boo - 24/7

  Безжична камера Kikka boo-24/7 која се поврзува со вашиот мобилен телефон ви овозможува да бидете во постојан контакт со вашето бебе.
  ден 2.890,00 со ддв.
  Слика на Видеофон Kikka Boo - Attento

  Видеофон Kikka Boo - Attento

  Со овој видеофон лесно ќе можете да го гледате вашето бебе. Уредот е опремен со камера која подржува ноќно гледање, звучник и микрофон за двонасочна комуникација и дисплеј.
  ден 6.290,00 со ддв.
  Слика на Бебифон Kikka Boo - Foster

  Бебифон Kikka Boo - Foster

  Бебифонот ви овозможува да бидете во постојан контакт со вашето бебе.
  ден 3.590,00 со ддв.
  Слика на Бебифон Kikka Boo - Echo

  Бебифон Kikka Boo - Echo

  Овозможете си да бидете во постојан контакт со вашето бебе со помош на овој бебифон.
  ден 2.100,00 со ддв.
  Слика на Грејач 3 во 1 Warmy Kikka Boo

  Грејач 3 во 1 Warmy Kikka Boo

  Одличен производ изработен од високо квалитетни материјали,внимателно дизајниран за потребите на мајката за брзо загревање на млекото за бебето.
  ден 1.690,00 со ддв.
  Слика на Електрична пумпа за гради Serenity Kikka Boo

  Електрична пумпа за гради Serenity Kikka Boo

  Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, кој има прекрасен изглед, компактна структура, цврста и практична.
  ден 3.190,00 со ддв.
  Слика на Електрична пумпа за гради Leia Kikka Boo

  Електрична пумпа за гради Leia Kikka Boo

  Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, кој има прекрасен изглед, компактна структура, цврста и практична.
  ден 2.390,00 со ддв.
  Слика на Стерилизатор со сушење Twill Kikka Boo

  Стерилизатор со сушење Twill Kikka Boo

  Производ изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, проектиран за потребите на мајката.
  ден 3.990,00 со ддв.