Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Баланс бајк Kikka Boo - LАNCY

  Бренд: Kikka Boo
  Балансирачките велосипеди доаѓаат со железна рамка, удобно седиште и EVA гуми за пријатно возење заедно. Брзото патување околу собите или забавата и прошетката надвор е подготвена за предизвик!
  Шифра: 550023
  ден 3.190,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменет за деца над 2 години.
  • Погоден за стимулација и правилен развој на децата од рана возраст.
  • Помага во подобрување на рамнотежата и преминуње кон стандарден велосипед.
  • Еко кожа Удобро и меко седиште со прилагодување на висината.
  • Прилагодување на висината на рачките за управување.
  • Гумени не лизгачки рачки за поголема безбедност
  • Амортизер на задните тркала
  • Големи 25,4cm EVA гуми

  (balans)(bajk)(deca)(racka)(sediste)(trkalo)(ventilator)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Наменет за деца над 2 години.
  • Погоден за стимулација и правилен развој на децата од рана возраст.
  • Помага во подобрување на рамнотежата и преминуње кон стандарден велосипед.
  • Еко кожа Удобро и меко седиште со прилагодување на висината.
  • Прилагодување на висината на рачките за управување.
  • Гумени не лизгачки рачки за поголема безбедност
  • Амортизер на задните тркала
  • Големи 25,4cm EVA гуми

  (balans)(bajk)(deca)(racka)(sediste)(trkalo)(ventilator)

  Ознаки за производ