Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Бустер хранилка

  Бренд: Loco Croco
  Бустер хранилка која лесно се монтира на столче.
  Шифра: 7888425
  ден 1.190,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Достапна во 2 бои: сина и портокалова.
  • Бустер хранилка која е наменета за деца кои можат самостојно да седат
  • Хранилката се поставува на трпезариско столче и има подесување по 3 висини.
  • Има 2 појаси, едниот е за прицврстување за столчето, а другиот е за безбедноста на детето.
  • Хранилката има послужавник кој се поместува во 3 позиции, напред и назад.
  • Послужавникот се вади и хранилката може да се користи како столче.
  • Лесно се расклопува
  • Лесно пренослива
  • Лесно се чисти
  • Димензии на хранилката: 46x32x33 см
  • Димензии на кутијата: 34x40x29 см

  (hranilka)(hranilka buster)(buster)(high chairs)(chairs)(хранилка)(бустер хранилка)(бустер)(столче)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Достапна во 2 бои: сина и портокалова.
  • Бустер хранилка која е наменета за деца кои можат самостојно да седат
  • Хранилката се поставува на трпезариско столче и има подесување по 3 висини.
  • Има 2 појаси, едниот е за прицврстување за столчето, а другиот е за безбедноста на детето.
  • Хранилката има послужавник кој се поместува во 3 позиции, напред и назад.
  • Послужавникот се вади и хранилката може да се користи како столче.
  • Лесно се расклопува
  • Лесно пренослива
  • Лесно се чисти
  • Димензии на хранилката: 46x32x33 см
  • Димензии на кутијата: 34x40x29 см

  (hranilka)(hranilka buster)(buster)(high chairs)(chairs)(хранилка)(бустер хранилка)(бустер)(столче)

  Ознаки за производ