Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Глодалка човече

  Бренд: nip
  Шифра: 4437021
  ден 100,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Глодалка за нежно масирање на непцата, наменета за бебиња од 3 до 12 месеци. ж

  • Прецизна масажа

  • 8 различни елементи за гризење

  • Ергономски облик и лесен материјал, удобен за држење

  • 0% BPA

  (glodalka) (glodalka covece) (nip) (nip macedonia) (nip makedonija) 

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ