Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Диндолино

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 30327
  ден 100,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Играчката е наменета за мали дечиња до 3 години.

  • Состав: пластика.

  • Составено од постоље на кое се редат круговите кои се со различна боја и големина.

  • На самиот врв се става патче.

  (dindolino) (igracka so krugovi za redenje)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Играчката е наменета за мали дечиња до 3 години.

  • Состав: пластика.

  • Составено од постоље на кое се редат круговите кои се со различна боја и големина.

  • На самиот врв се става патче.

  (dindolino) (igracka so krugovi za redenje)

  Ознаки за производ