Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Дрвено креветче Drewex - Ѕвезди

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 7886037
  ден 6.890,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • 3 позиции за подесување на душечето.
  • Едната страна од креветчето се спушта за полесна достапност до бебето.
  • Димензии на креветчето: 123x65x98 cm
  • Димензии за спиење: 120x60 cm
  • Тежина: 21 kg

  (drveno krevetce) (дрвено креветче)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ