Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Дрвено креветче - Paula

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 7886009
  ден 5.190,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Достапно во 2 бои
  • Земја на потекло Полска
  • Подлогата се поднесува на 3 позиции по висина за поставување на душекот.
  • Оградата од предниот дел на креветчето 3 пречки лесно се острануват за полсена достапност до бебето ако креветчето е зближено до креветот на родителите.
  • Креветчето го следи растот на детето. Додека бебето е помало се користи највисоката позиција на душекот за родителите лесно да можат да допрат до него. Кога детето ќе стане

  (креветче)(krevetce)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ