Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Држач за корито

  Бренд: Baby Jem
  Шифра: 900171
  ден 1.200,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Моментот кога мајките и татковците ги бањаат своите бебиња е единствен за многу родители но и морате да се наведнувате додека ги имате овие уникатни моменти што може да биде опасно за мајките кои штотуку се породиле предизвикувајќи болка во грбот. Ова е доволна причина да користите држач за корито при бањање на бебето. Држачот ви помага да го избањате бебето без да се наведнувате.
  • Димензии на производот: 27x58x22 cm.

  (држач)(за корито)(drzac)(za korito)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Моментот кога мајките и татковците ги бањаат своите бебиња е единствен за многу родители но и морате да се наведнувате додека ги имате овие уникатни моменти што може да биде опасно за мајките кои штотуку се породиле предизвикувајќи болка во грбот. Ова е доволна причина да користите држач за корито при бањање на бебето. Држачот ви помага да го избањате бебето без да се наведнувате.
  • Димензии на производот: 27x58x22 cm.

  (држач)(за корито)(drzac)(za korito)

  Ознаки за производ