Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Држач за телефон за седиште на автомобил

  Бренд: Baby Jem
  Шифра: 900191
  ден 250,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Не дозволувајте вашето бебе да се досадува додека се вози во автомобил. Со врвките лесно се закачува на седиштето и можете да ги закачите омилените играчки на бебето на краевите на држачот и да му бидат лесно достапни. Погодно за сите седишта на автомобилот.
  • Димензии на производот: 14x21cm.
  • Димензии на пакувањето: 15x24x3cm.

  (држач)(за телефон)(за седиште)(за автомобил)(drzac)(za telefon)(za sediste)(za avtomobil)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *