Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Држач за цуцла со глодалка - Kikka Boo

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 550438
  • Пиле
   Пиле
  • Маче
   Маче
  ден 500,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Глодалка која е произведена од природен мек силикон, совршена за масажа на непцата и ублажување на болките кај дечињата.
  • Мека, силиконска монистра погодна за детските непца.
  • Лесно прилагодлив дрвен клип.
  • Наменета за дечиња +0 месеци.
  • Димензии на производот: 8x5x1cm.
  • Димензии на пакување: 18x16x2cm.

  (држач за цуцла)(кика бу)(drzac za cucla)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Глодалка која е произведена од природен мек силикон, совршена за масажа на непцата и ублажување на болките кај дечињата.
  • Мека, силиконска монистра погодна за детските непца.
  • Лесно прилагодлив дрвен клип.
  • Наменета за дечиња +0 месеци.
  • Димензии на производот: 8x5x1cm.
  • Димензии на пакување: 18x16x2cm.

  (држач за цуцла)(кика бу)(drzac za cucla)

  Ознаки за производ