Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Друштвена игра

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 31543
  ден 500,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Игра за 2 или повеќе лица.
  • Забавувајте се каде и да сте со играта реакција.
  • Обрачи.
  • 3 коцки.
  • Димензии на пакувањето : 35x30x6 cm.

  (друштвена игра)(drustvena igra)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ