Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Душек за транспортно креветче Kikka Boo полиестер

  Бренд: Kikka Boo
  Душеците за бебиња Kikka Boo се внимателно избрани за крајна удобност и мирен сон за најмилите.
  Шифра: 55372
  ден 1.490,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Душеците за бебиња Kikka Boo се внимателно избрани за крајна удобност и мирен сон за најмилите.
  • Душек со можност за преклопување од полиестер.
  • Водоотпорна ткаенина која се вади и се пере.
  • Совршен за патување.
  • Димензии на поизводот : 60 x 120 x 5cm.

  (dusek)(krevetce)(bebe)(kikka boo)(poliester)(siv)(son)(душек)(креветче)(бебе)(полиестер)(кика бу)(сон)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Душеците за бебиња Kikka Boo се внимателно избрани за крајна удобност и мирен сон за најмилите.
  • Душек со можност за преклопување од полиестер.
  • Водоотпорна ткаенина која се вади и се пере.
  • Совршен за патување.
  • Димензии на поизводот : 60 x 120 x 5cm.

  (dusek)(krevetce)(bebe)(kikka boo)(poliester)(siv)(son)(душек)(креветче)(бебе)(полиестер)(кика бу)(сон)

  Ознаки за производ