Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Електрични апарати

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Nip - Греач за бебешки шишиња

  Nip - Греач за бебешки шишиња

  Брзо загревање на шишиња и тегли.
  ден 2.595,00 со ддв.
  Слика на Грејач 3 во 1 Warmy Kikka Boo

  Грејач 3 во 1 Warmy Kikka Boo

  Одличен производ изработен од високо квалитетни материјали,внимателно дизајниран за потребите на мајката за брзо загревање на млекото за бебето.
  ден 1.990,00 со ддв.
  Слика на Стерилизатор со сушење Twill Kikka Boo

  Стерилизатор со сушење Twill Kikka Boo

  Производ изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, проектиран за потребите на мајката.
  ден 4.390,00 со ддв.
  Слика на Електрична пумпа за гради Serenity Kikka Boo

  Електрична пумпа за гради Serenity Kikka Boo

  Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, кој има прекрасен изглед, компактна структура, цврста и практична.
  ден 3.490,00 со ддв.
  Слика на Nip - Cool Twister

  Nip - Cool Twister

  Патентиран производ од германскиот бренд Nip. Лесен за употреба и не користи струја или батерии. Безбеден, брз и здрав.
  ден 1.700,00 со ддв.
  Слика на Пумпа за гради рачна Kikka Boo - Elsie
  Слика на Стерилизатор со сушење Kikka Boo - Cleo
  Слика на Пумпа за гради Kikka Boo - Elia

  Пумпа за гради Kikka Boo - Elia

  ден 5.390,00 со ддв.
  Слика на Nip-first moment - Пумпа за гради

  Nip-first moment - Пумпа за гради

  Секоја жена има различни гради па затоа нашата пумпа има 2 различни нивоа на измолзување. Системот All-in-one ја олеснува целата постапка од измолзување, припрема, складирање и хранење на вашето бебе со мајчино млеко без да го претурате од едно во друго шише.
  ден 3.180,00 со ддв.
  Слика на Грејач и стерилизатор Handy 4in 1 Kikka boo

  Грејач и стерилизатор Handy 4in 1 Kikka boo

  Одличен производ изработен од високо квалитетни материјали,внимателно дизајниран за потребите на мајката за брзо загревање на млекото за бебето.
  ден 3.490,00 со ддв.