Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Количка Kikka Boo QUINCY + подарок

  Бренд: Kikka Boo
  Удобна и лесна количка од брендот на Kikka Boo за секојдневни прошетки со цврста метална конструкција.
  Шифра: 55251
  *
  ден 4.990,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменета за дечиња до 15кг со позиција удобна за спиење. 

  • Дупли тркала. Предните тркала имаат можност за фиксирање.

  • Големо, дупло, прилагодливо покривче за сенка со прозорче за постојано набљудување на детето.

  • Ергономични рачки кои се регулираат по висина.

  • Предна заштитна пречка-бампер која што може да се извади.

  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.

  • Чадор систем на склопување.

  • Тежина: 6.5кг

  • Димензии во собрана положба:105х29х50цм

  • Димензии во отворена положба: 108х64х50цм

  ____________________________________________

  ► Чашка за хранење 2во1
  • Практична за грицки и храна на мали парчиња
  • Силиконскиот полупропуслив капак овозможува лесен пристап до храната и безбедно ја чува
  • Со пластичен цврст капак за хигиенски транспорт и против истурање на храната
  • Капакот може да се користи како плитка чиниња
  • Овозможува независно хранење на самото бебе
  • При вадење на полупропусливиот силиконски капак, производот служи како чашка за пиење
  • Со гумирана дршка и подлога против лизгање
  • Безбедна за машина за перење садови и микробранова печка
  • 250ml капацитет – одлична за детска возраст
  • Достапна во две бои
  • Направена од 0% BPA материјали
  • Наменета за 9+ месеци

  (kolicka) (bebeska kolicka) (letna bebeska kolicka) 

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 0 - 15 kg
  Склопување / Расклопување рачно
  Рамка метална
  Аксесоари зимска прекривка
  Тркала дупли
  Тркала опција за фиксирање
  Седиште меко
  Појас на седиштето 5 точки на поврзување
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Наменета за дечиња до 15кг со позиција удобна за спиење. 

  • Дупли тркала. Предните тркала имаат можност за фиксирање.

  • Големо, дупло, прилагодливо покривче за сенка со прозорче за постојано набљудување на детето.

  • Ергономични рачки кои се регулираат по висина.

  • Предна заштитна пречка-бампер која што може да се извади.

  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.

  • Чадор систем на склопување.

  • Тежина: 6.5кг

  • Димензии во собрана положба:105х29х50цм

  • Димензии во отворена положба: 108х64х50цм

  ____________________________________________

  ► Чашка за хранење 2во1
  • Практична за грицки и храна на мали парчиња
  • Силиконскиот полупропуслив капак овозможува лесен пристап до храната и безбедно ја чува
  • Со пластичен цврст капак за хигиенски транспорт и против истурање на храната
  • Капакот може да се користи како плитка чиниња
  • Овозможува независно хранење на самото бебе
  • При вадење на полупропусливиот силиконски капак, производот служи како чашка за пиење
  • Со гумирана дршка и подлога против лизгање
  • Безбедна за машина за перење садови и микробранова печка
  • 250ml капацитет – одлична за детска возраст
  • Достапна во две бои
  • Направена од 0% BPA материјали
  • Наменета за 9+ месеци

  (kolicka) (bebeska kolicka) (letna bebeska kolicka) 

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 0 - 15 kg
  Склопување / Расклопување рачно
  Рамка метална
  Аксесоари зимска прекривка
  Тркала дупли
  Тркала опција за фиксирање
  Седиште меко
  Појас на седиштето 5 точки на поврзување
  Ознаки за производ