Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Количка Kikka Boo UGO 3 во 1 + подарок

  Бренд: Kikka Boo
  Комбинирана количка од брендот на KIkka Boo која го олеснува секојдневието со вашето дете. UGO е количка 3 во 1 (количка, транспортер и седиште за во автомобил), лесна за употреба, управување и со голема удобност.
  Шифра: 55401
  *
  ден 17.990,00 со ддв.
  ден 13.990,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Kоличка со амортизери

  • Достапна во розева, сина и беж боја.

  • Во комплетот има корпа за новороденчиња, транспортер, седиште со зимска навлака за нозете и торбица.

  • Наменета за бебиња од самото раѓање до 15кг.

  • Многу лесна алуминиумска конструкција.

  • Ергономска рачка која се подесува по висина.

  • Големо покривче за сенка.

  • Безбедосен систем со 5 точки на поврзување.

  • Предна заштитна пречка која може да се извади.

  • Голем помошна корпа за багаж.

  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.

  • Лесна за склопување.

  (bebeska kolicka) 

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 0 - 15 kg
  Аксесоари амортизери
  Аксесоари бебешка торба
  Насока на движење во двете насоки
  Рамка лесна, алуминиумска
  Склопување / Расклопување рачно
  Транспортер / Седиште за автомобил да
  За возраст од самото раѓање
  Тркала предни ротирачки
  Аксесоари зимска прекривка
  Помошна корпа да
  Појас на седиштето 5 точки на поврзување
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Kоличка со амортизери

  • Достапна во розева, сина и беж боја.

  • Во комплетот има корпа за новороденчиња, транспортер, седиште со зимска навлака за нозете и торбица.

  • Наменета за бебиња од самото раѓање до 15кг.

  • Многу лесна алуминиумска конструкција.

  • Ергономска рачка која се подесува по висина.

  • Големо покривче за сенка.

  • Безбедосен систем со 5 точки на поврзување.

  • Предна заштитна пречка која може да се извади.

  • Голем помошна корпа за багаж.

  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.

  • Лесна за склопување.

  (bebeska kolicka) 

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина 0 - 15 kg
  Аксесоари амортизери
  Аксесоари бебешка торба
  Насока на движење во двете насоки
  Рамка лесна, алуминиумска
  Склопување / Расклопување рачно
  Транспортер / Седиште за автомобил да
  За возраст од самото раѓање
  Тркала предни ротирачки
  Аксесоари зимска прекривка
  Помошна корпа да
  Појас на седиштето 5 точки на поврзување