Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Количка Loco Croco - GIZMO 3 во 1

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 7885034
  ден 21.490,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Просторна и лесна детска количка изработена од лесни материјали кои ќе овозможат најголема удобност во сите услови на користење.
  • Лесна алуминиумска рамка.
  • Иновативен систем на склопување на рамот од количката, централна кочница за двете задни тркала.
  • 4 позиции на поставување на рачката.
  ▬ Корпа:
  • Корпата ќе овозможи удобност и сигурност на детето.
  • Погодна е за користење од самото раѓање до 6 месеци.
  • Мек душек кој може да се одстрани. Корпата има 3 позиции за подесување на наслонот на главата.
  • Мрежата за вентилација на тендата ќе обезбеди додатен проток на воздух.
  • Додатна зимска навлака која е лесна за поставување.
  ▬ Седиште:
  • Наслонот на седиштето се прилагодува со 3 позиции.
  • Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
  • Потпирачот за нозете се прилагодува со 3 позиции.
  • Додатна зимска навлака која е лесна за поставување.
  ▬ Транспортер:
  • Тенда на транспортерот која може да се отстрани.
  • Рачката на транспортерот може да се прилагоди во зависност од потребата.
  • Транспортерот може да се користи од 0 до 13 kg.
  • Многу лесно со еден клик може да се сврти и постави во насока на движење на количката или обратно, со лице кон мајката.
  • Бебешка торбица.
  • Помошна корпа.

  (количка)(локо кроко)(kolicka)(loco croco)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *