Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Количка Loco Croco - Lizard + nip подароци

  Бренд: Loco Croco
  Со секоја купена - Lizard количка добивате + nip подароци
  Шифра: 7885001
  ден 12.990,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  ▬ Количка

  • Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или 15 кг
  • Со транспортер и седиште кое лесно се трансформира во корпа удобна за спиење. Многу лесно со еден клик може да се свртат и постават во насока на движење на количката или обратни, со лице кон мајката.
  • Многу лесна алуминиумска рамка.
  • Предни ротирачки тркала.
  • Кочница која лесно се активира.
  • Голема помошна корпа.
  - Голема, дупла тенда и обложен, мек, пречник кој лесно се отстранува.
  • Зимска навлака за количката.
  • Торба за неопходни работи за бебето со подлога за пресоблекување

  ▬ Nip - Сет од 11 производи

  1. Цуцла лажалка Miss Denti
  2. Шише стаклено 250мл - цуцла каучук
  3. Шише пластично Trendy 125ml - силиконска цуцла
  4. Четка за шише
  5. Глодалка човече
  6. Навлака за прст
  7. Хигиенска кутија за цуцла
  8. Аспиратор за нос
  9. Сет четка и чешел
  10. Сет лажички кратки
  11. Сет четки глодалка

  (количка)(бебешка)(локо кроко)(подароци)(нип)(kolicka)(bebeska)(loko kroko)(podaroci)(nip)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  ▬ Количка

  • Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или 15 кг
  • Со транспортер и седиште кое лесно се трансформира во корпа удобна за спиење. Многу лесно со еден клик може да се свртат и постават во насока на движење на количката или обратни, со лице кон мајката.
  • Многу лесна алуминиумска рамка.
  • Предни ротирачки тркала.
  • Кочница која лесно се активира.
  • Голема помошна корпа.
  - Голема, дупла тенда и обложен, мек, пречник кој лесно се отстранува.
  • Зимска навлака за количката.
  • Торба за неопходни работи за бебето со подлога за пресоблекување

  ▬ Nip - Сет од 11 производи

  1. Цуцла лажалка Miss Denti
  2. Шише стаклено 250мл - цуцла каучук
  3. Шише пластично Trendy 125ml - силиконска цуцла
  4. Четка за шише
  5. Глодалка човече
  6. Навлака за прст
  7. Хигиенска кутија за цуцла
  8. Аспиратор за нос
  9. Сет четка и чешел
  10. Сет лажички кратки
  11. Сет четки глодалка

  (количка)(бебешка)(локо кроко)(подароци)(нип)(kolicka)(bebeska)(loko kroko)(podaroci)(nip)

  Ознаки за производ