Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Количка Loco Croco - MARGOT 2 во 1

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 7885037
  ден 11.990,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Просторна и лесна детска количка изработена од лесни материјали кои ќе пружаат најголема удобност во сите услови на користење.
  • Лесна алуминиумска рамка.
  • Иновативен систем на склопување на рамот од количката, централна кочница за двете задни тркала, можност за фиксирање на правецот на движење на предните тркала.
  • 4 позиции на поставување на рачката.
  • Седиштето се прилагодува во 3 позиции.
  • Транспортер, на кој рачката може да се прилагоди во зависност од потребата.
  • Многу лесно со еден клик може да се свртат и постават во насока на движење на количката или обратно, со лице кон мајката.
  • Зимска навлака за седиштето и транспортерот која лесно се вади и става.
  • Подлога за количката.
  • Бебешка торбица.
  • Голема помошна корпа.
  • Наменета за дечиња од самото раѓање до 36 месеци односно до 15 кг.

  (количка)(локо кроко)(kolicka)(loco croco)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *