Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Количка Loco Croco - NEELA 2 во 1

  Бренд: Loco Croco
  • Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
  Шифра: 7885027
  ден 14.990,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
  • Луксузна и лесна алуминиумска рамка.
  • Брз и лесен систем за склопување и расклопување на количката.
  • Седиштето и транспортерот можат да се ротираат во насока на движење или во насока кон родителот.
  • Подесување на висината на рачката во 8 позиции.
  • Ротација за 360 степени на предните тркала со механизам за заклучување.
  • Кочница на задните тркала која лесно се активира.
  • Систем за безбедност со 5-точки на поврзување.
  • Голема помошна корпа за складирање.
  • Седиште кое се прави во корпа.
  • Амортизери на предните тркала.
  • Амортизери на рамката.

  • Мрежа за заштита од инсекти.
  • Навлака за заштита од дожд.
  • Зимска навлака за количката.
  • Пумпа за гумите.
  • Торба за неопходни работи за бебетo.

  (количка)(бебешка количка)(kolicka)(bebeska kolicka)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *