Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Количка Loco croco - One

  Бренд: Loco Croco
  Летна количка која е многу лесна и исто така лесна за склопување и транспорт. Достапна во четири бои.
  Шифра: 7885018
  ден 6.990,00 со ддв.
  ден 5.990,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Kоличка која многу лесно се пакува како куферче.
  • Одличен избор за сите родители кои често патуваат.
  • Многу лесна количка со тежина од 4,9 кг.
  • Лесно, компактно собирање како куферче.
  • Рачка за носење како торбица.
  • Наменета за дечиња со максимална тежина до 22кг.
  • Удобно седиште со 2 позиции на наслонот.
  • Големо покривче за сенка.
  • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
  • Многу лесно собирање.
  • Помошна корпа за багаж.
  • ЕVA гуми.
  • Предни дупли тркала.
  • Димензии во собрана положба: 44х24х42 см.

  (kolicka) (letna)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ