Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Количка Loco Croco - TORNADO T3

  Бренд: Loco Croco
  Tornado е количка во која веднаш ќе се вљубите, на прв поглед. Направивме големи обиди и напори да создадеме количка која ќе биде модерна, амортизирана, лесна и практична за секодневна употреба, одбирајќи ги најдобрите материјали со најприлагодните бои. Иако навидум изгледа голема, всушност е тешка околу 13 килограми. Ја направивме количката со EVA тркалца кои многу го олеснуваат управувањето дури и со една рака. Подлогата за грбчето има повеќе опции за прилагодување, така што ја прави идеална за потребите на детето. Делот со подлогата за потпирање на нозете може да се крене и да се направи креветче (простор) каде детото може слобдно да си преспие додека го шетате во паркот или некоја друга средина. Tornado лесно се расклопува и склопува, лесен за транспорт и лесно можете да го вметнете во вашиот автомобил.
  Шифра: 7885602
  ден 13.490,00 со ддв.
  ден 9.990,00 со ддв.

  • 2 во 1 количка наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.

  • Со транспортер и седиште кое лесно се трансформира во корпа.

  • Алуминиумска рамка и реверзибилна рачка.

  • Предни ротирачки тркала.

  • Кочница која лесно се активира.

  • Голема помошна корпа.

  • Голема тенда и обложен, мек пречник кој лесно се отстранува.

  • Зимска навлака за количката.

  • Торба за неопходни работи за бебето

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • 2 во 1 количка наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.

  • Со транспортер и седиште кое лесно се трансформира во корпа.

  • Алуминиумска рамка и реверзибилна рачка.

  • Предни ротирачки тркала.

  • Кочница која лесно се активира.

  • Голема помошна корпа.

  • Голема тенда и обложен, мек пречник кој лесно се отстранува.

  • Зимска навлака за количката.

  • Торба за неопходни работи за бебето