Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Количка Loco Croco - TORNADO T4

  Бренд: Loco Croco
  Количка Tornado T4 - 2во1 наменета за деца од само раѓање до 36 месеци. Количката има седиште кое лесно се трансформира во корпа. Со ротирачко седиште кое може да се ротира кон родителот или во насока на движењето. Во производот се вклучени бебешка торба и транспортер.
  Шифра: 7885602
  *
  ден 13.900,00 со ддв.
  ден 9.990,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • 2 во 1 количка наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
  • Со транспортер и седиште кое лесно се трансформира во корпа.
  • Алуминиумска рамка и реверзибилна рачка.
  • Предни ротирачки тркала од 360°.
  • Кочница која лесно се активира.
  • Голема помошна корпа.
  • Голема тенда и обложен, мек пречник кој лесно се отстранува.
  • Зимска навлака за количката.
  • Торба за неопходни работи за бебето.

  (kolicka) (bebeska kolicka) (bebe) 

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина од 0 до 36 месеци (до 15кг)
  Насока на движење во двете насоки
  Тркала EVA цврста пена
  Аксесоари бебешка торба
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • 2 во 1 количка наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
  • Со транспортер и седиште кое лесно се трансформира во корпа.
  • Алуминиумска рамка и реверзибилна рачка.
  • Предни ротирачки тркала од 360°.
  • Кочница која лесно се активира.
  • Голема помошна корпа.
  • Голема тенда и обложен, мек пречник кој лесно се отстранува.
  • Зимска навлака за количката.
  • Торба за неопходни работи за бебето.

  (kolicka) (bebeska kolicka) (bebe) 

  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина од 0 до 36 месеци (до 15кг)
  Насока на движење во двете насоки
  Тркала EVA цврста пена
  Аксесоари бебешка торба