Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Количка Loco Croco - TORNADO T4

  Шифра: 7885602
  *
  ден 13.900,00 со ддв.
  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина од 0 до 36 месеци (до 15кг)
  Насока на движење во двете насоки
  Тркала EVA цврста пена
  Аксесоари бебешка торба
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Наменето за деца со тежина од 0 до 36 месеци (до 15кг)
  Насока на движење во двете насоки
  Тркала EVA цврста пена
  Аксесоари бебешка торба