Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Комбинирани колички

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Количка Kikka Boo MAUI 3 во 1

  Количка Kikka Boo MAUI 3 во 1

  Комбинирана количка од брендот на KIkka Boo која го олеснува секојдневието со вашето дете. Maui е количка 3 во 1 (количка, транспортер и седиште за во автомобил), лесна за употреба, управување и со голема удобност.
  ден 21.990,00 со ддв.
  Слика на Количка Kikka Boo - Amaia 2во1

  Количка Kikka Boo - Amaia 2во1

  Комбинираните колички Kikka Boo е универзално решение за секоја ситуација. Со оваа количка ќе се осигурате дека вашето бебе има удобно возење додека сте опремени со се што ви треба за шетање наоколу. Амаија е стилски комбинирана количка 2во1 за модерни мајки и татковци кои сакаат да гаранција за безбедно и удобно возење на своите бебиња.
  ден 14.490,00 со ддв.
  Слика на Количка Kikka Boo DORA

  Количка Kikka Boo DORA

  Комбинирана количка од брендот на KIkka Boo која го олеснува секојдневието со вашето дете. Dora е количка 2 во 1 (транспортер и седиште за во автомобил), лесна за употреба, управување и со голема удобност.
  ден 14.590,00 со ддв.
  Слика на Количка Loco croco - Cleo

  Количка Loco croco - Cleo

  Cleo е количка за бебиња наменета од самото раѓање. Направивме големи обиди и напори да создадеме количка која ќе биде модерна, амортизирана, лесна и практична за секодневна употреба, одбирајќи ги најдобрите материјали со најприлагодните бои. Подлогата за грбчето има повеќе опции за прилагодување, така што ја прави идеална за потребите на детето. Cleo лесно се расклопува и склопува, лесна за транспорт и лесно можете да ја вметнете во вашиот автомобил.
  ден 11.990,00 со ддв.
  Слика на Количка Loco Croco - Croxx

  Количка Loco Croco - Croxx

  Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или 15 кг.
  ден 19.990,00 со ддв.
  Слика на Количка Kikka Boo - JUNO

  Количка Kikka Boo - JUNO

  Со оваа количка ќе се осигурате дека вашето бебе има удобно возење додека сте опремени со се што ви треба за шетање наоколу.
  ден 6.490,00 со ддв.
  Слика на Количка Kikka Boo Gianni 2 во 1

  Количка Kikka Boo Gianni 2 во 1

  • Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци или 22 кг.
  ден 14.990,00 со ддв.
  Слика на Количка Kikka Boo Darling 2 во 1

  Количка Kikka Boo Darling 2 во 1

  ден 12.990,00 со ддв.
  Слика на Количка Loco Croco - Trixie 2 во 1

  Количка Loco Croco - Trixie 2 во 1

  Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
  ден 13.490,00 со ддв.
  Слика на Количка Loco Croco - GIZMO 3 во 1

  Количка Loco Croco - GIZMO 3 во 1

  ден 21.490,00 со ддв.
  Слика на Количка Loco Croco - MARGOT 2 во 1

  Количка Loco Croco - MARGOT 2 во 1

  ден 11.990,00 со ддв.
  Слика на Количка Kikka Boo - Tiara 2 во 1

  Количка Kikka Boo - Tiara 2 во 1

  Комбинираните колички Kikka Boo се универзално решение за секоја ситуација. Со оваа количка ќе се осигурате дека вашето бебе има удобно возење додека сте опремени со се што ви треба за шетање наоколу. Tiara е стилски комбинирана количка 2во1 за модерни мајки и татковци кои сакаат гаранција за безбедно и удобно возење на своите бебиња.
  ден 12.590,00 со ддв.
  Слика на Количка Kikka Boo  Madrid 3 во 1

  Количка Kikka Boo Madrid 3 во 1

  ден 22.490,00 со ддв.
  Слика на Количка Kikka Boo  Madrid 3 во 1 - копирај
  Слика на Количка Kikka Boo - Cherie

  Количка Kikka Boo - Cherie

  ден 23.490,00 со ддв.
  Слика на Количка Kikka Boo - Kaia

  Количка Kikka Boo - Kaia

  ден 12.390,00 со ддв.
  Слика на Количка Kikka Boo - Selina

  Количка Kikka Boo - Selina

  Погодна за дечиња од раѓање до 22 kg.
  ден 16.990,00 со ддв. ден 12.690,00 со ддв.
  Слика на Количка Loco Croco - NEELA 2 во 1

  Количка Loco Croco - NEELA 2 во 1

  • Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
  ден 14.990,00 со ддв.
  Слика на Количка Loco Croco - NEELA 2 во 1 - копирај

  Количка Loco Croco - NEELA 2 во 1 - копирај

  • Наменета за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
  ден 14.990,00 со ддв.
  Слика на Количка Loco Croco - Scylla 2 во 1

  Количка Loco Croco - Scylla 2 во 1

  • Наменета за дечиња од самото раѓање до 36 месеци односно до 15 кг. • Просторна и лесна детска количка изработена од лесни материјали кои ќе пружат најголема удобност во сите услови на користење.
  ден 12.690,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 6.490,00 Max: ден 31.000,00
  ден6490 ден31000
  • Розева
  • Беж
  • Сива
  • Сина
  • Зелена
  • Темно сива
  • Светло сива
  • Сива карирана
  • Сива светло
  • Црна
  • Минт
  • Сива темно
  • Светло кафена