Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Корита

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Корито Kikka Boo - DORI

  Корито Kikka Boo - DORI

  ден 2.790,00 со ддв.
  Слика на Корито Kikka Boo - KAI

  Корито Kikka Boo - KAI

  ден 2.990,00 со ддв. ден 2.490,00 со ддв.
  Слика на Корито Kikka Boo - HIPO анатомско
  Слика на Корито Kikka Boo - HIPO

  Корито Kikka Boo - HIPO

  ден 990,00 со ддв.
  Слика на Термометар за корито Drop Kikka boo

  Термометар за корито Drop Kikka boo

  Термометарот овозможува правилно мерење на температурата во водата а со својата симпатична форма забавата во бањата ќе биде поголема.
  ден 210,00 со ддв.
  Слика на Термометар Kikka Boo - Penguin

  Термометар Kikka Boo - Penguin

  Термометар во облик на пингвин изработен од нетоксичен материјал издржлив на топлина.
  ден 200,00 со ддв.
  Слика на Термометар Kikka Boo - Еlephant

  Термометар Kikka Boo - Еlephant

  Овозможува правилно мерење на температурата во водата а со својата симпатична форма забавата во бањата ќе биде поголема.
  ден 260,00 со ддв.
  Слика на Столче за капење Kikka Boo Hipo

  Столче за капење Kikka Boo Hipo

  ден 1.290,00 со ддв.
  Слика на Термометар жаба

  Термометар жаба

  Овозможува правилно мерење на температурата во водата а со својата симпатична форма забавата во бањата ќе биде поголема.
  ден 250,00 со ддв.
  Слика на Сунѓер за во корито

  Сунѓер за во корито

  Сунѓерот е специјално дизајниран да го олесни капењето на бебето и да има максимална удобност.
  ден 520,00 со ддв.
  Слика на Столче за во када

  Столче за во када

  Благодарение на столчето со вакуумски стапала и ергономското седиште со пречник можете да го избањате бебето удобно и безбедно.
  ден 1.350,00 со ддв.
  Слика на Сад за полевање со силикон

  Сад за полевање со силикон

  Сад за регулирање на протокот на вода кој не му штети на главата на вашето бебе со својата силиконска комора.
  ден 420,00 со ддв.
  Слика на Сад за полевање на склопување

  Сад за полевање на склопување

  Садот за полевање ќе ви помогне полесно да го избањате вашето бебе.
  ден 350,00 со ддв.
  Слика на Сад за полевање со мече

  Сад за полевање со мече

  Садот за полевање ќе ви помогне полесно да го избањате вашето бебе.
  ден 170,00 со ддв.
  Слика на Сад за полевање со рипчиња

  Сад за полевање со рипчиња

  Садот за полевање ќе ви помогне полесно да го избањате вашето бебе.
  ден 170,00 со ддв.
  Слика на Подлога за корито мече

  Подлога за корито мече

  Подлогата е бебешки производ кој што може да го користите во корито или во када за возрасни.
  ден 1.750,00 со ддв.
  Слика на Кофа сива со мече

  Кофа сива со мече

  ден 510,00 со ддв.
  Слика на Кофа со морски свет

  Кофа со морски свет

  ден 490,00 со ддв.
  Слика на Корито со испуст жолта гума морски свет
  Слика на Корито со испуст морски свет
  Слика на Корито со испуст и гума

  Корито со испуст и гума

  ден 990,00 со ддв.
  Слика на Корито со испуст сиво

  Корито со испуст сиво

  ден 990,00 со ддв.
  Слика на Корито со испуст морски свет розево
  Слика на Корито со испуст жолта гума морски свет плаво
  Слика на Корито со испуст жолта гума морски свет розево
  Слика на Mрежа за корито бела

  Mрежа за корито бела

  • Благодарение на страничните закачалки мрежата се прикачува на коритото и бебето можете да го бањате лесно и удобно без да ви треба нечија помош.
  ден 300,00 со ддв.
  Слика на Mрежа за корито бела ХL

  Mрежа за корито бела ХL

  ден 290,00 со ддв.
  Слика на Mрежа за корито шарена

  Mрежа за корито шарена

  ден 280,00 со ддв.
  Слика на Корито со испуст морски свет плаво
  Слика на Заштитник за бањање

  Заштитник за бањање

  ден 180,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 170,00 Max: ден 8.190,00
  ден170 ден8190
  • Розева
  • Црвена
  • Сина
  • Минт
  • Беж
  • Плава
  • Зелена
  • Портокалова
  • Жолта
  • Бела
  • Сива
  • Црна
  • Тиркизна
  • Triangles
  • Balloons
  • Sea world
  • Sea life
  • Blue shore
  • Desert