Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Корито со испуст жолта гума морски свет

  Бренд: Baby Jem
  Шифра: 900160
  ден 1.090,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Практично решение на новороденчињата и малку поголеми деца. Има две прегради за сапун и други хигиенски производи. Во неа можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето. Испустот во овозможува лесно да се исцеди водата од коритото. 
  • Димензии на производот:80x21x48 cm.

  (корито)(со испуст)(морски)(свет)(korito)(so ispust)(morski)(svet)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ