Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Корито со испуст сиво

  Бренд: Baby Jem
  Шифра: 900163
  ден 760,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Практично решение на новороденчињата и малку поголеми деца. Има две прегради за сапун и други хигиенски производи. Во неа можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето. Испустот во овозможува лесно да се исцеди водата од коритото. 
  • Димензии на производот:90x26x50cm.

  (корито)(со испуст)(сиво)(korito)(so ispust)(sivo)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Практично решение на новороденчињата и малку поголеми деца. Има две прегради за сапун и други хигиенски производи. Во неа можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето. Испустот во овозможува лесно да се исцеди водата од коритото. 
  • Димензии на производот:90x26x50cm.

  (корито)(со испуст)(сиво)(korito)(so ispust)(sivo)

  Ознаки за производ