Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Корито без испус - зебра сиво

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 00508
  ден 640,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Корито со термометар, идеално осмислено и направено да го олесни капењето на бебињата. Во него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.
  • Може да се постави на MALTEX сталажа.
  • Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
  • Димензии на производот:100x35x49 cm.

  ( korito )   ( kadicka )   ( korito  bez  ispus  )      ( kadicka  bez  ispus )    ( корито  )   (кадичка )   

  (корито  без  испус  )   ( кадичка  без испус  ) 

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Корито со термометар, идеално осмислено и направено да го олесни капењето на бебињата. Во него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.
  • Може да се постави на MALTEX сталажа.
  • Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
  • Димензии на производот:100x35x49 cm.

  ( korito )   ( kadicka )   ( korito  bez  ispus  )      ( kadicka  bez  ispus )    ( корито  )   (кадичка )   

  (корито  без  испус  )   ( кадичка  без испус  ) 

  Ознаки за производ