Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Корито без испус - Фемили бело

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 00655
  ден 640,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Корито со термометар, идеално осмислено и направено да го олесни капењето на бебињата. Во него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.
  • Може да се постави на MALTEX сталажа.
  • Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
  • Димензии на производот:100x35x49 cm.

  ( korito)  ( kadicka )   ( korito  bez  ispus )    ( kadicka  bez ispus  )  ( korito bez  ispus  so  termometar  ) 

  (  kadicka  bez  ispus  so  termometar ) 

  (корито )   ( кадичка ) (  корито  без  испус )  (кадичка  без  испус  )   

  ( корито  со  термометар  без испус )  ( кадичка без  испус  со термометар )

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Корито со термометар, идеално осмислено и направено да го олесни капењето на бебињата. Во него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.
  • Може да се постави на MALTEX сталажа.
  • Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
  • Димензии на производот:100x35x49 cm.

  ( korito)  ( kadicka )   ( korito  bez  ispus )    ( kadicka  bez ispus  )  ( korito bez  ispus  so  termometar  ) 

  (  kadicka  bez  ispus  so  termometar ) 

  (корито )   ( кадичка ) (  корито  без  испус )  (кадичка  без  испус  )   

  ( корито  со  термометар  без испус )  ( кадичка без  испус  со термометар )

  Ознаки за производ