Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Корито без испус - Океан и море бело

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 00887
  ден 640,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Корито со термометар, идеално осмислено и направено да го олесни капењето на бебињата. Во него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.
  • Може да се постави на MALTEX сталажа.
  • Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
  • Димензии на производот:100x35x49 cm.

  (korito)  ( kadicka)  (korito  bez  ispus  )   ( kadicka  bez  ispus  )  ( korito  so  termometar ) 
  ( kadicka so  termometar  )     (  корито  )   (кадичка )  ( корито  без  испус  )  ( кадичка  без  испус  ) 
   (корито  со термометар  )   ( кадичка со  термометар  ) 
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Корито со термометар, идеално осмислено и направено да го олесни капењето на бебињата. Во него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.
  • Може да се постави на MALTEX сталажа.
  • Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
  • Димензии на производот:100x35x49 cm.

  (korito)  ( kadicka)  (korito  bez  ispus  )   ( kadicka  bez  ispus  )  ( korito  so  termometar ) 
  ( kadicka so  termometar  )     (  корито  )   (кадичка )  ( корито  без  испус  )  ( кадичка  без  испус  ) 
   (корито  со термометар  )   ( кадичка со  термометар  ) 
  Ознаки за производ