Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Корито без испус - Мечиња бело

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 00921
  ден 640,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Корито со термометар, идеално осмислено и направено да го олесни капењето на бебињата. Во него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.
  • Може да се постави на MALTEX сталажа.
  • Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
  • Димензии на производот:100x35x49 cm.

   (korito )   (kadicka )  ( korito bez  ispus  )   (  kadicka bez  ispus  ) ( korito  so  termometar  )  ( kadicka so  termometar )  (  корито )   ( кадичка )  ( корито  без  испус )  ( кадичка без  испус )  ( корито  со термометар )   ( кадичка  со  термометар )

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Корито со термометар, идеално осмислено и направено да го олесни капењето на бебињата. Во него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.
  • Може да се постави на MALTEX сталажа.
  • Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
  • Димензии на производот:100x35x49 cm.

   (korito )   (kadicka )  ( korito bez  ispus  )   (  kadicka bez  ispus  ) ( korito  so  termometar  )  ( kadicka so  termometar )  (  корито )   ( кадичка )  ( корито  без  испус )  ( кадичка без  испус )  ( корито  со термометар )   ( кадичка  со  термометар )

  Ознаки за производ