Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Корито без испус - Мечиња сиво

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 00922
  ден 640,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Корито со термометар, идеално осмислено и направено да го олесни капењето на бебињата. Во него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.
  • Може да се постави на MALTEX сталажа.
  • Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
  • Димензии на производот:100x35x49 cm.

  (  korito  )   (kadicka )   (korito  bez  ispus  )   ( kadicka  bez  ispus  )  (korito  so  termometar) 

  ( kadicka  so  termometar )   (  корито  )  (кадичка )   ( корито  без испус  )   ( кадичка  без  испус  ) 

  (корито  со термометар )  ( кадичка со  термометар ) 

   

   

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Корито со термометар, идеално осмислено и направено да го олесни капењето на бебињата. Во него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.
  • Може да се постави на MALTEX сталажа.
  • Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
  • Димензии на производот:100x35x49 cm.

  (  korito  )   (kadicka )   (korito  bez  ispus  )   ( kadicka  bez  ispus  )  (korito  so  termometar) 

  ( kadicka  so  termometar )   (  корито  )  (кадичка )   ( корито  без испус  )   ( кадичка  без  испус  ) 

  (корито  со термометар )  ( кадичка со  термометар ) 

   

   

  Ознаки за производ