Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Корито Kikka Boo - HIPO

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 55996
  ден 690,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата. Во неа можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.
  • Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
  • Димензии на производот:82x29x44 cm.

  (korito)(adapter)(anatomski)(ispust)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата. Во неа можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето. Наменета за бебиња од 0 месеци.
  • Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
  • Димензии на производот:82x29x44 cm.

  (korito)(adapter)(anatomski)(ispust)

  Ознаки за производ