Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Корито Kikka Boo - HIPO анатомско

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 550031
  ден 1.490,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата.
  • Наменета за бебиња од 0 месеци.
  • Вграден анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето.
  • Термометар за регулирање на водата.
  • Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
  • Димензии на производот:94x50x24cm.

  (korito)(adapter)(rtermometar)(anatomski)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата.
  • Наменета за бебиња од 0 месеци.
  • Вграден анатомски адаптер за полесно и побезбедно капење на бебето.
  • Термометар за регулирање на водата.
  • Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
  • Димензии на производот:94x50x24cm.

  (korito)(adapter)(rtermometar)(anatomski)