Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Корита

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Корито со испуст жолта гума морски свет плаво
  Слика на Корито со испуст жолта гума морски свет розево
  Слика на Mрежа за корито бела

  Mрежа за корито бела

  • Благодарение на страничните закачалки мрежата се прикачува на коритото и бебето можете да го бањате лесно и удобно без да ви треба нечија помош.
  ден 220,00 со ддв.
  Слика на Mрежа за корито бела ХL

  Mрежа за корито бела ХL

  ден 240,00 со ддв.
  Слика на Mрежа за корито шарена

  Mрежа за корито шарена

  ден 280,00 со ддв.
  Слика на Корито со испуст морски свет плаво
  Слика на Адаптер за во корито

  Адаптер за во корито

  ден 290,00 со ддв.
  Слика на Заштитник за бањање

  Заштитник за бањање

  ден 140,00 со ддв.
  Слика на Организатор за играчки во бања

  Организатор за играчки во бања

  Организаторот му дава на вашето дете лесен пристап до неговите играчки додека се бања.
  ден 400,00 со ддв.
  Слика на Заштитник за бањање

  Заштитник за бањање

  ден 170,00 со ддв.
  Слика на Корито на расклопување

  Корито на расклопување

  ден 2.450,00 со ддв.
  Слика на Корито со 5 дела

  Корито со 5 дела

  ден 1.690,00 со ддв.
  Слика на Мрежа за корито на собирање

  Мрежа за корито на собирање

  • Наменета за мајките да ги бањаат своите бебиња поудобно и побезбедно
  ден 450,00 со ддв.
  Слика на Мрежа за корито

  Мрежа за корито

  • Наменета за мајките да ги бањаат своите бебиња поудобно и побезбедно.
  ден 380,00 со ддв.
  Слика на Мрежа за корито мало

  Мрежа за корито мало

  • Наменета за мајките да ги бањаат своите бебиња поудобно и побезбедно.
  ден 350,00 со ддв.
  Слика на Подлога за бањање со фротир

  Подлога за бањање со фротир

  • Подлогата ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно.
  ден 840,00 со ддв.
  Слика на Подлога за бањање со морски свет

  Подлога за бањање со морски свет

  • Подлогата ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно.
  ден 840,00 со ддв.
  Слика на Подлога за бањање

  Подлога за бањање

  • Подлогата ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно.
  ден 820,00 со ддв.
  Слика на Кофа на склопување

  Кофа на склопување

  Пластична кофа на склопување за домашна употреба со чист дизајн и универзална примена.
  ден 890,00 со ддв.
  Слика на Корито со 5 дела

  Корито со 5 дела

  Сет за бањање од 5 дела кој содржи корито со гумени нелизгачки ногарки, подлога која ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно.
  ден 4.200,00 со ддв.
  Слика на Корито со 6 дела со нокшир

  Корито со 6 дела со нокшир

  Сет за бањање од 6 дела кој содржи корито со гумени нелизгачки рачки,подлога која ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно со целосно задоволство благодарејќи на нејзината мека структура.
  ден 2.890,00 со ддв.
  Слика на Корито со 6 дела

  Корито со 6 дела

  Сет за бањање од 6 дела кој содржи корито со гумени нелизгачки рачки,подлога која ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно.
  ден 2.290,00 со ддв.
  Слика на Корито Лавера - Kikka Boo

  Корито Лавера - Kikka Boo

  Наменето за бебиња од 0 месеци.
  ден 1.490,00 со ддв.