Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Кофа со морски свет

  Бренд: Baby Jem
  Шифра: 900154
  ден 385,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Пластична кофа за домашна употреба со чист дизајн и универзална примена.
  • Димензии на производот: 30x32cm.

  (пластична)(кофа)(plasticna)(kofa)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Пластична кофа за домашна употреба со чист дизајн и универзална примена.
  • Димензии на производот: 30x32cm.

  (пластична)(кофа)(plasticna)(kofa)

  Ознаки за производ