Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Креветче Kikka Boo - Lulu

  Бренд: Kikka Boo
  Наменето за возраст од 0 до 6 месеци или со тежина до 9 кг.
  Шифра: 550491
  ден 8.490,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Наменето за возраст од 0 до 6 месеци или со тежина до 9 кг.
  • Креветче кое им овозможува на родителите да се блиску до своето новороденче и во текот на ноќта.
  • Лесна алуминиумска рамка.
  • 7 позиции на прилагодување на висината.
  • Душек со мемори пена.
  • Предната страна многу лесно се отвара со патент.
  • Прозорец со мрежа за подобра вентилација.
  • Ногарки кои не се лизгаат.
  • Мека подлога од 2 cm.
  • 4 тркала со сопирачки за лесно движење на креветчето.
  • Димензии на креветче: 92x63x79 cm.
  • Димензии на подлога: 81x49x2 cm.
  • Димензии на кутија: 94x14x57 cm.

  (креветче0(кика бу)(krevetce)(kika boo)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ