Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Креветче Kikka Boo - Mam&me

  Бренд: Kikka Boo
  Шифра: 55526
  ден 5.990,00 со ддв.
  ден 4.990,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Лесно и практично креветче кое им овозможва на родителите бебето да спие во близина до нив.
  • Алуминиумска рамка.
  • Странична мреза што им овозможува на родителите да го гледат бебето.
  • Мреза за заштита на бебето од инсекти.
  • Торба за носење.
  • Наменета за деца од само раѓање до 6 месеци
  • Димензии: 108 x 65 x 70 см
  • Европски безбедносен стандард: ЕN716-1 / 2

  (krevetce) (bebesko krevetce) (кика бу) (бебешки кревет) 

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ