Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Лигавче марама

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 18231
  ден 100,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Лигавче марама со симпатичен дизајн кој ќе му овозможи на вашето бебе да јаде без да ја извалка облеката.
  • Мек материјал лесен за одржување.
  ▬ Состав: 100% памук
  ▬ Величина: 20cm.

  (лигавче марама) (ligavce marama)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Лигавче марама со симпатичен дизајн кој ќе му овозможи на вашето бебе да јаде без да ја извалка облеката.
  • Мек материјал лесен за одржување.
  ▬ Состав: 100% памук
  ▬ Величина: 20cm.

  (лигавче марама) (ligavce marama)

  Ознаки за производ