Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Навлаки за колички

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Зимска навлака Kikka Boo

  Зимска навлака Kikka Boo

  Зимска навлака за колички и седишта за во автомобил. Tопла и удобна, се закопчува со патент кој овозможува многу лесно и брзо поставување. Вториот патент на долниот дел овозможува поголем комфот во седењето. Лесно се присцврстува со безбедносните појаси на количката.
  ден 1.590,00 со ддв.
  Слика на Зимска навлака за количка Kikka Boo

  Зимска навлака за количка Kikka Boo

  Гарантирајте му на вашето дете удобност и задоволство на кое било место на патот со оваа топла серија од навлаки.
  ден 1.990,00 со ддв.
  Слика на Зимскa навлакa за количка Luxury melange Kikka Boo

  Зимскa навлакa за количка Luxury melange Kikka Boo

  Гарантирајте му на вашето дете удобност и задоволство на кое било место на патот со оваа топла серија од навлаки.
  ден 2.190,00 со ддв.
  Слика на Зимска навлака за количка - Shiny nylon - Kikka Boo
  Слика на Зимска навлака за раце луксори- Kikka Boo
  Слика на Зимска навлака за раце - Kikka Boo