Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Навлаки за колички

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Зимска навлака Kikka Boo

  Зимска навлака Kikka Boo

  Зимска навлака за колички и седишта за во автомобил. Tопла и удобна, се закопчува со патент кој овозможува многу лесно и брзо поставување. Вториот патент на долниот дел овозможува поголем комфот во седењето. Лесно се присцврстува со безбедносните појаси на количката.
  ден 1.590,00 со ддв.
  Слика на Mрежа за заштита од инсекти за колишка Kikka Boo