Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Нокшир автомобил

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 28706
  ден 1.100,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Нокширот е достапен во 3 бои: зелена,сина и розева.

  • Наменет за дечиња +18 месеци.

  • Димензии на производот: 31x22x39 cm.

  (noksir)(boi)(meseci)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Нокширот е достапен во 3 бои: зелена,сина и розева.

  • Наменет за дечиња +18 месеци.

  • Димензии на производот: 31x22x39 cm.

  (noksir)(boi)(meseci)

  Ознаки за производ