Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Нокшир WC шоља

  Бренд: Loco Croco
  Шифра: 000149
  ден 990,00 со ддв.
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Достапно во 2 бои: Бело и сина.
  • Нокширчето е за 18 + месечна возраст.
  • Со притискање на копчето за пуштање на вода, се активира звучен ефект на испирање.
  • Казанчето може да се користи за сместување на играчки.
  • На десната страна содржи држач за тоалетна хартија (хартијата не е вклучена со производот)
  • Школката на нокширчето може да се вади за лесно чистење на истото.
  • Димензии на нокшир: 38x39x28 cm.
  • Димензии на кутија: 28x47x21.8 cm.

  (noksirce)(kazance)(kopce)(skolka)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Достапно во 2 бои: Бело и сина.
  • Нокширчето е за 18 + месечна возраст.
  • Со притискање на копчето за пуштање на вода, се активира звучен ефект на испирање.
  • Казанчето може да се користи за сместување на играчки.
  • На десната страна содржи држач за тоалетна хартија (хартијата не е вклучена со производот)
  • Школката на нокширчето може да се вади за лесно чистење на истото.
  • Димензии на нокшир: 38x39x28 cm.
  • Димензии на кутија: 28x47x21.8 cm.

  (noksirce)(kazance)(kopce)(skolka)

  Ознаки за производ