Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Плишана играчка Амек - Џек Расел беж

  Бренд: AMЕК
  Шифра: 88102621
  ден 930,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Ова кученце на Амек Toys е изработена од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
  • Ова убаво кученце чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка.
  • Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
  • Димензии на производот: 22x30x18 cm.

  (meka)(igracka)(kucence)(мека)(играчка)(кученце)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Ознаки за производ