Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Подлога за корито мече

  Бренд: Baby Jem
  Подлогата е бебешки производ кој што може да го користите во корито или во када за возрасни.
  Шифра: 900040
  ден 1.100,00 со ддв.
  i h
  Датум на испорака: 4-7 days

  • Подлогата е бебешки производ кој што може да го користите во корито или во када за возрасни.Материјалот за полнење не содржи канцерогени материи и не содржи бактерии.Можете безбедно да го бањате ставајќи го на душекот од пена.
  • Достапен во минт и розева боја.
  • Димензии на производот: 33x53x12 cm.
  • Димензии на пакувањето: 34x54x14cm.

  (podloga za korito mece)(podloga za banjanje)(korito)(mece)(bebe)(kapenje)(подлога за корито мече)(подлога за бањање)(корито)(мече)(бебе)(капење)

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Подлогата е бебешки производ кој што може да го користите во корито или во када за возрасни.Материјалот за полнење не содржи канцерогени материи и не содржи бактерии.Можете безбедно да го бањате ставајќи го на душекот од пена.
  • Достапен во минт и розева боја.
  • Димензии на производот: 33x53x12 cm.
  • Димензии на пакувањето: 34x54x14cm.

  (podloga za korito mece)(podloga za banjanje)(korito)(mece)(bebe)(kapenje)(подлога за корито мече)(подлога за бањање)(корито)(мече)(бебе)(капење)