Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Подлоги

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Позиционер за спиење со мемори Kikka Boo - MY LITTLE BEAR

  Позиционер за спиење со мемори Kikka Boo - MY LITTLE BEAR

  Kikka Boo позиционер од линијата за спиење на My Little Bear за бебиња со мемори пена Хипоалерген материјал. Мека памучна навлака. Помага да се намалат коликите, грчевите во мешето на новороденчињата и непријатностите од рефлукс. Потпирачите се прилагодливи.
  ден 1.450,00 со ддв.
  Слика на Albero - Подлога за пресоблекување

  Albero - Подлога за пресоблекување

  Подлога за пресоблекување од брендот Albero со интересен дизајн и принт кои совршено ќе се вклопи во собата на вашето бебе.
  ден 1.390,00 со ддв.
  Слика на Albero - Подлога за пресоблекување

  Albero - Подлога за пресоблекување

  Подлога за пресоблекување од брендот Albero со интересен дизајн и принт кои совршено ќе се вклопи во собата на вашето бебе.
  ден 1.390,00 со ддв.
  Слика на Подлога за спиење со мемори пена Kikka Boo - MY LITTLE BEAR

  Подлога за спиење со мемори пена Kikka Boo - MY LITTLE BEAR

  My Little Bear хипоалергена перница, со јадро направено од вискоеластична мемори пена која нуди идеална поддршка без оглед на тоа дали детето спиете на грб или на страна. Ткаенината обезбедува постојана циркулација, вентилација на воздухот. Илјадници дизајнирани мали дупчиња ви даваат чувство на свежина. Наменета е за бебиња од самото раѓање. Многу мек материјал на навлаката што не поти, а може да се вади и да се пере.
  ден 1.090,00 со ддв.
  Слика на Подлога за количка Kikka Boo

  Подлога за количка Kikka Boo

  ден 1.590,00 со ддв.
  Слика на Подлога за седиште транспортер Kikka Boo
  Слика на Подлога за пресоблекување со појас

  Подлога за пресоблекување со појас

  Со подлогата за пресоблекување со појас менувањето пелена ќе биде побрзо,попрактично и голема помош за мајките.
  ден 2.890,00 со ддв.
  Слика на Подлога за пресоблекување со појас

  Подлога за пресоблекување со појас

  Со подлогата за пресоблекување со појас менувањето пелена ќе биде побрзо,попрактично и голема помош за мајките.
  ден 2.890,00 со ддв.
  Слика на Подлога за пресоблекување со појас

  Подлога за пресоблекување со појас

  Со подлогата за пресоблекување со појас менувањето пелена ќе биде побрзо,попрактично и голема помош за мајките.
  ден 2.890,00 со ддв.
  Слика на Подлога за безбедно спиење

  Подлога за безбедно спиење

  Подлогата за безбедно спиење го спречува вашето бебе да падне или да се преврти.
  ден 990,00 со ддв.
  Слика на Подлога еко рефлукс

  Подлога еко рефлукс

  ден 1.590,00 со ддв.
  Слика на Подлога рефлукс со појас сива
  Слика на Подлога за бебешка гимнастика

  Подлога за бебешка гимнастика

  • Подлогата му овозможува на бебето удобно и правилно држење на телото и воедно ги зајакнува мускулите на вратот и на рамењата.
  ден 2.990,00 со ддв.
  Слика на Подлога антиколик

  Подлога антиколик

  • Кружниот цилиндар поставен под колената ги турка ноџињата кон стомачето овозможувајќи му да заземе позиција што му одговара.
  ден 2.090,00 со ддв.
  Слика на Подлога рефлукс со појас бела
  Слика на Подлога фотеља за новороденче
  Слика на Подлога за пресоблекување

  Подлога за пресоблекување

  Подлога идеална за пресоблекување на вашето бебе.
  ден 1.390,00 со ддв.
  Слика на Подлога за пресоблекување

  Подлога за пресоблекување

  Подлога идеална за пресоблекување на вашето бебе.
  ден 1.390,00 со ддв.
  Слика на Подлога за пресоблекување

  Подлога за пресоблекување

  Подлога идеална за пресоблекување на вашето бебе.
  ден 1.390,00 со ддв.
  Слика на Подлога за пресоблекување

  Подлога за пресоблекување

  Подлога идеална за пресоблекување на вашето бебе.
  ден 1.390,00 со ддв.
  Филтри Close
  Min: ден 390,00 Max: ден 3.590,00
  ден390 ден3590
  • Розева
  • Бела
  • Плава
  • Зелена
  • Беж
  • Сина
  • Сива
  • Минт
  • Црна
  • тиркиз
  • Тријаголници
  • Точки
  • Срциња
  • Triangles
  • Hearts
  • Dots